הסכם שכירות מרשת האינטרנט או מטעם עו"ד?

עריכת הסכמי שכירות בתחום המקרקעין מהווה תחום הדורש מקצועיות ומיומנות. רבים מבעלי הנכסים נוטים להקל ראש בחשיבותו של הסכם השכירות, על ידי כך שהם נוטים להשתמש בהסכמי שכירות המפורסמים ברשת האינטרנט אשר בבסיסם ראויים לשמש כהסכם בין שוכר למשכיר, אך יחד עם זאת הם אינם כוללים נושאים מהותיים והסכמות פרטניות אליהן הגיעו הצדדים.  

ישנה חשיבות רבה לעריכת הסכם שכירות על ידי עורך דין נדל”ן ומקרקעין. עורך דין בעל ידע וניסיון ידאג  לכלול בהסכם השכירות בטחונות הולמים לצורך שמירה ואבטחת האינטרסים החוזיים והקנייניים של בעל הנכס תוך גילום הסכמות הצדדים בהתקשרות.

זאת ועוד, במסגרת הליווי, דואג עורך הדין לערוך בדיקה מקדמית בה הוא מוודא כי השוכרים המוצעים אינם מוכרים כחייבים מוגבלים באמצעים או כאלו שקיימים כנגדם פסקי דין לפינוי מושכר. בנוסף, מבצע עורך הדין בדיקה ליכולות התשלומים שלהם ושל הערבים המוצעים על ידם.

ביצוע בדיקות מקדמיות ודרישה של העמדת בטחונות הולמים וראויים מהשוכרים, הן האמצעים לצמצום נזקים עתידיים ולמניעת סיטואציה בה השוכרים מפרים את הסכם השכירות. ניסיון העבר מלמד כי ככל שהמשכירים פועלים באופן הזה, כך גם פוחת הסיכוי שהם יקלעו שלא בטובתם למצב של שוכרים בעייתיים שמפסיקים לשלם דמי שכירות וחובות שוטפים החלים על הנכס.

אהבתם? שתפו

נשמח לשמוע מכם!

ייעוץ ראשוני ללא עלות

משרד "נאור גלברג עורך דין ושמאי מקרקעין" הינו משרד בוטיק המעניק מעטפת של שירותי שמאות מקרקעין ועריכת דין בתחום הנדל"ן, תחת קורת גג אחת.

המשרד מהווה בית עבור לקוחות פרטיים, יזמים, קבלנים ומשקיעים, המחפשים את המענה המקצועי והאיכותי ביותר בתחום הנדל"ן

קידום אתרים – STRA