ייצוג שוכרים ומשכירים

עריכת הסכמי שכירות בתחום המקרקעין הנו תחום הדורש מקצועיות ומיומנות. רבים מבעלי הנכסים נוטים להקל ראש בחשיבותו של הסכם השכירות, על ידי כך שהם נוטים להשתמש בהסכמי שכירות המפורסמים ברשת האינטרנט אשר בבסיסם ראויים לשמש כהסכם בין שוכר למשכיר, אך יחד עם זאת הם אינם כוללים נושאים מהותיים והסכמות פרטניות אליהן הגיעו הצדדים.  

ישנה חשיבות רבה לעריכת הסכם שכירות על ידי עורך דין נדל”ן ומקרקעין. עורך דין בעל ידע וניסיון ידאג  לכלול בהסכם השכירות בטחונות הולמים לצורך שמירה ואבטחת האינטרסים החוזיים והקנייניים של בעל הנכס תוך גילום הסכמות הצדדים בהתקשרות.

במשרדנו נערכים הסכמי שכירות רבים ומגוונים. אנו עורכים בדיקה מקדמית בה אנו מוודאים כי השוכרים המוצעים אינם מוכרים כחייבים מוגבלים באמצעים או כאלו שקיימים כנגדם פסקי דין לפינוי מושכר. בנוסף, אנו מבצעים בדיקה ליכולות התשלומים שלהם ושל הערבים המוצעים על ידם.

ביצוע בדיקות מקדמיות ודרישה של העמדת בטחונות הולמים וראויים מהשוכרים, הן האמצעים לצמצום נזקים עתידיים ולמניעת סיטואציה בה השוכרים מפרים את הסכם השכירות. ניסיון העבר מלמד כי ככל שהמשכירים פועלים באופן הזה, כך גם פוחת הסיכוי שהם יקלעו שלא בטובתם למצב של שוכרים בעייתיים שמפסיקים לשלם דמי שכירות וחובות שוטפים החלים על הנכס.

משרדנו מעניק ליווי משפטי בביצוע עסקת שכירות בטוחה מתחילתה ועד סופה. כמו כן, משרדנו מספק שירות משפטי של פינוי הנכס המושכר כאשר השוכרים אינם מפנים את הנכס בתום תקופת השכירות ו/או בעת הפרה יסודית של ההסכם מצדם.

חשוב להבהיר כי שירותים אלה מסופקים על ידי המשרד בהליך פשוט וקצר ובעלויות הוגנות מאוד.

אהבתם? שתפו

נשמח לשמוע מכם!

ייעוץ ראשוני ללא עלות

משרד "נאור גלברג עורך דין ושמאי מקרקעין" הינו משרד בוטיק המעניק מעטפת של שירותי שמאות מקרקעין ועריכת דין בתחום הנדל"ן, תחת קורת גג אחת.

המשרד מהווה בית עבור לקוחות פרטיים, יזמים, קבלנים ומשקיעים, המחפשים את המענה המקצועי והאיכותי ביותר בתחום הנדל"ן

קידום אתרים – STRA